12/10/2023 Έναρξη Εργαστηρίου Γενική Ανόργανη - Χημεία Τμήματος Αειφορικής Γεωργίας

04 Οκτ 2023, 14:07

Τα Εργαστήρια του Μαθήματος Γενική Ανόργανη Χημεία ξεκινούν για τους φοιτητές και τις φοιτήτριες του Τμήματος Αειφορικής Γεωργίας την Πέμπτη 12/10/2023 ώρα 09.00 πμ στο Φοιτητικό Εργαστήριο Χημείας (Ισόγειο παλαιού κτιρίου -έναντι κυλικείου) και θα επαναλαμβάνονται ίδια ημέρα και ώρα εβδομαδιαίως.  Παρακαλείστε όλοι και όλες να έχετε μαζί σας την εργαστηριακή σας ποδιά.

Η παρακολούθηση των Εργαστηρίων του Μαθήματος Γενική Ανόργανη Χημεία τη συγκεκριμένη ώρα και μέρα εβδομαδιαίως είναι υποχρεωτική για τους φοιτητές και τις φοιτήτριες του Τμήματος Αειφορικής Γεωργίας και αποτελεί μια από τις απαραίτητες προϋποθέσεις για τη συμμετοχή στην εξέταση του Μαθήματος.

Την ίδια ώρα και μέρα θα παρακολουθούν και οσες/οι φοιτήτριες/ες Τμήματος Μηχανικών Περιβάλλοντος δεν κατοχύρωσαν σε προηγούμενο εξάμηνο από παρουσίες τα Εργαστήρια Γενικής & Ανόργανης Χημείας, (εννοείται πως θα παρακολουθήσουν μόνο όσα Εργαστήρια Γενικής Ανόργανης Χημείας αφορούν στο δικό τους πρόγραμμα Σπουδών.)

Η διδάσκουσα

Αγγελική Γαλάνη